Kancelaria mieści się w Chełmie i funkcjonuje od 1996r., najpierw jako Kancelaria radcy prawnego Stefana Tarasiuka, następnie spółka partnerska adwokacka i radców prawnych, zaś od 2006r. adwokacka. Partnerzy wcześniej wykonywali zawód radcy prawnego.

Kancelaria Adwokacka Tarasiuk, Wróblewska spółka partnerska to profesjonalny i doświadczony zespół prawników i personelu.  Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców oraz innych instytucji. Adwokaci świadczą pomoc prawną zgodnie z zasadami określonymi w Prawie o adwokaturze i Kodeksie Etyki Adwokackiej z zachowaniem zasad wiedzy prawniczej i w interesie klienta oraz poszanowaniem tajemnicy adwokackiej.

Kancelaria
Adwokacka
Tarasiuk
Wróblewska

Wspólnicy Kancelarii Adwokackiej

Tarasiuk, Wróblewska spółka partnerska

Adwokat Stefan Julian Tarasiuk – założyciel Kancelarii, Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. W latach 1989-1996 pracownik naukowy w Zakładzie Prawa Rolnego  i Gospodarki Gruntami na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Od 1994r. radca prawny, od 2002r. adwokat wpisany na listę adwokatów w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie pod nr LUB-02286.

Adwokat Marzena Waluch–Wróblewska – Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie–Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła aplikację prokuratorską i radcowską. Od 1999r. radca prawny, od 2006r. adwokat wpisany na listę adwokatów w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie pod nr LUB-8726.

Kancelaria Adwokacka oferuje możliwość rozwoju zawodowego studentom, absolwentom wydziałów prawa oraz aplikantom, którzy chcą zdobyć wiedzę oraz doskonalić umiejętności praktyczne w zakresie nauki i stosowania prawa.